Pracownia

Simple Architecture to coś więcej niż biuro projektowe – to centrum kompleksowej obsługi procesu budowy osiedli mieszkaniowych, którego ambicją jest stworzenie nowej jakości w polskim budownictwie. Budujemy mieszkania przyszłości, którego ambicją jest stworzenie nowej jakości w polskim budownictwie. Budujemy mieszkania przyszłości, które wkrótce zmienią oblicze polskich miast. Mądrze zaprojektowane, pozostające w harmonii z otoczeniem i jego mieszkańcami, wykorzystujące ergonomiczne rozwiązania oraz doskonałą jakość materiałów.
Myślimy przyszłościowo nie tylko pod względem projektowym czy doboru technologii – ale także kreując osiedla z myślą o konkretnych ludziach, biorąc pod uwagę ich możliwości finansowe i potrzeby życiowe. Tylko w taki sposób można tworzyć mieszkania, które dadzą satysfakcję i spełnią swoje funkcje.


Nasza filozofia

 

Nie sztuką jest zaprojektować ekskluzywne osiedle, dostępne tylko nielicznym. Sztuką jest znaleźć sposób, aby mieszkanie o wysokim standardzie było w zasięgu ręki każdego człowieka. W tworzeniu naszych osiedli inspirujemy się modernistycznym stylem Bauhaus, łączącym, w sobie estetykę i funkcjonalność. Stawiamy na inteligentne, ergonomiczne i energooszczędne rozwiązania, wysokie jakościowo materiały, a jednocześnie staramy się zoptymalizować koszty na każdym etapie tworzenia.


Zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci, konstruktorzy oraz projektanci branżowi z wieloletnim doświadczeniem. 

Podobają ci się nasze projekty?

Zapraszamy do współpracy